Корзина
382 отзыва
Посетите наш сайт hobbydom.com.ua - еще больше товаров!!!

Друзья! У нас выходной;) Заказ на сайте можно оформить круглосуточно, а мы свяжемся с Вами в ближайший рабочий день. Хорошего дня!

УкраинаКиевская областьMакаров
+380
68
831-34-71
+380
66
044-96-11
+380
73
042-79-90
Hobbyprodukt.com.ua
Корзина

Работа Новой почты в связи с погодными условиями

Работа Новой почты в связи с погодными условиями

Работа Новой почты в связи с погодными условиями

Уважаемые друзья! 

В связи со сложными погодными условиями в некоторых областях, а также из-за задержки доставок по этой причине ниже приводим комментарии ситуации "Новой почтой" 

"Відділення «Нової Пошти» по Україні працюють у звичайному режимі. Разом з тим залишається ускладненим рух автотранспорту компанії міжміськими шляхами. Це може зумовлювати затримку доставок по центральних, північно-східних та південних областях. Так, перекритими для проїзду залишаються автодороги на Одещині, Миколаївщині, Кіровоградщині. Рух містом Кіровоград перекрито.

Ситуація з прохідністю трас залишається тяжкою в Сумській, Полтавській, Черкаській, Харківській та інших областях. Вантажівки «Нової Пошти» зупиняються, щоб перечекати затори на дорогах. Детальніше з умовами для руху автотранспорту компанії по Україні можна ознайомитися за посиланням.

«Нова Пошта» постійно відслідковує ситуацію на дорогах та місце перебування своїх автомобілів.

Ознайомитися з переліком автівок, що на даний момент в дорозі, та напрямками їхнього руху, можна запосиланням (інформація оновлюється).

За цим посиланням також міститься інформація про автомобілі, рух яких призупинено. Вони вирушать в дорогу, як тільки міжміські автошляхи будуть розчищені та придатні для пересування ними.

«Нова Пошта» докладає всіх зусиль для того, щоб забезпечити доставку відправлень навіть за форс-мажорних умов. Будь ласка, слідкуйте за оновленнями на нашому сайті."

Предыдущие новости
social-icon
Loading...