Корзина
382 отзыва
Посетите наш сайт hobbydom.com.ua - еще больше товаров!!!
УкраинаКиевская областьMакаров
+380
68
831-34-71
+380
66
044-96-11
+380
73
042-79-90
Hobbyprodukt.com.ua
Корзина

Изменение цен на товары и тарифов Новой Почты

Изменение цен на товары и тарифов Новой Почты

Изменение цен на товары и тарифов Новой Почты

Уважаемые друзья!

В последнее время никто не успевает за курсом доллара. К сожалению, стоимость товаров формируется с учетом этих изменений - как иностранного производства (Китай), так и украинского (поскольку комплектуются чешским бисером «PRECIOSA»). Поэтому мы вынуждены поднять цены на наши товары.

Также размещаем официальную информацию Новой почты про изменение тарифов на доставку грузов.

"Нова Пошта" вперше за останній рік переглядає вартість своїх послуг, базуючись на зміну зовнішніх факторів, які впливають на ціноутворення в галузі: зростаючу інфляцію, різке зростання вартості палива та введення додаткових вимог безпеки.

Зміни відбудуться у таких складових ціни: вартість оформлення становитиме 17 грн, тариф за доставку 1 кг ваги відправлення підвищується в середньому на 10 % в залежності від тарифної зони.

Сума комісії від оголошеної вартості залишається 0,5%, але не менше ніж 3 грн.

Незважаючи на те, що в останній раз тарифи на доставку за технологією Двері-Двері змінювалися ще в 2011 році, звертаємо Вашу увагу на те, що тарифи на адресну доставку відправлень до 50 кг залишаються незмінними, а вартість адресної доставки відправлень понад 50 кг змінилася в середньому на 5% в залежності від тарифної зони.

Ми представляємо нові тарифи, продовжуючи орієнтуватися на пропоновані переваги для наших постійних Клієнтів: відтепер вартість самостійно оформлених товаро-транспортних накладних на сайті в особистому кабінеті або за допомогою API становитиме 15 грн.

Нова Пошта продовжує надавати Клієнтам безкоштовні сервіси, наприклад, смс-інформування, зберігання відправлень у відділенні впродовж 5-ти днів чи доставки на поверх вантажів вагою до 30 кг, також безкоштовно надаються фірмові пакети та конверти для дрібних відправлень.

Ми цінуємо Вашу довіру та сподіваємось на плідну співпрацю і надалі. 

Источник - http://novaposhta.ua/news/item?id=1748

 

Предыдущие новости
social-icon
Loading...